22.5.2017, stála a věrná zákaznice

Pravidelně od Vás nakupuji na Farmářských trzích a Jarmarcích v Klimkovicích a na Vaše výrobky se vždy těším. Svatební koláče ty se jen rozplývají na jazyku a perníčky, ty u nás také dlouho nevydrží. O Vaší kvalitě  výrobků svědčí i to, že máte vždycky rychle vše vyprodané. Známým Vás doporučuji, moc Vám fandím a těším se na další akci. K.M.

18.5.2017, Dáša

Dlouho jsme se rozhodovali u koho si objednáme  svat.koláče a veškerou cukrařinu  pro náš svatební den, zvítězila Vaše výrobna, nelitujeme toho, ale jsme na to naopak hrdí, protože nás překvapila a zaskočila opravdová domácí kvalita a jedinečná chuť, na kterou jen tak nenarazíte. Známkou toho bylo i to, že vše obratem zmizelo a hosté si výrobky nemohli vynachválit. Budeme svým doporučením rozšiřovat řady Vašich spokojených zákazníků!!!

14.3.2017, M.B.

Dobrý den,

měli jsme od Vás svat.koláčky, svat. dort a cukroví. Díky Vaší práci byl náš svatební den kouzelný a tak bychom Vám chtěli ještě jednou tímto moc a moc poděkovat!!

5.10.2016, A.F.

Na každé naší  oslavě nesmí chybět jedinečné svatební koláče právě od Vás, které nemají konkurenci široko daleko a po kterých se okamžitě zapráší. Jsou opravdu bezkonkurenční. Děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.

20.8.2016, Jana

Chtěla bych moc poděkovat za originální svatební dort, který splnil naše představy i očekávání. Skutečně poctivý, plněný lahodným, famózním krémem. Opravdu vynikající. Budu doporučovat.

5.7.2016, Martina a Denis

Dobrý den,

měli jsme od Vás bezkonkurenční svatební koláče jak na rozvoz, tak i na svatební tabuli. Všichni se dotazovali, odkud že koláče jsou, že tak vynikající koláče ještě nejedli, takže jsme nestíhali rozdávat kontakt , doufám, že se nebudete zlobit. Moc děkujeme.

20.6.2015, Eva a Vašek

Dobrý den,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za nádherný svatební dort, vynikající svatební koláčky i cukroví.  Hosté si to nemohli vynachválit, opravdu domácí kvalita. Jen tak dál….

29.11.2014, Š.B.

Mockrát děkuji za výtečné koláče a sladkosti, bylo to tak výborné, že skoro nic nezůstalo. Díky . Š. B.

22.2.2014,  Š.K.

Chci moc poděkovat za vynikající koláče a cukroví !!!!!

4.12.2013, P. A.

Dobrý den, paní Foltýnová,

Velmi Vám děkuji za přenádherné perníčky. Je to hotové umělecké dílo. Přeji Vám, ať i nadále vytváříte takovou nádheru. Mějte se moc hezky.